Tabletop Game Club

Public·39 members

Velež Mostar FK Sarajevo uživo prijenos 1 decembar 2023

Žrijebanje parova Mostar, HŠK Zrinjski Mostar, FK Zvijezda 09 Bijeljina, FK Željezničar Sarajevo. ... (LIVE HD###) Velež Mostar Željezničar Sarajevo uživo gledaj 3 ...

Velez M. vs Sarajevo Live Score and Live Stream The match will kick off 16:00 UTC. Velez M. (also known as FK Velež, FK Velež Mostar, Velež or Velež Mostar) and Sarajevo (commonly referred to as FK Sarajevo ... Slabo. Pogodio je "živi zid". I dalje čekamo na gol 54' Bez uzbuđenja na startu drugog dijela. U ovim trenucima najbolji su navijači - oba tima. I Red Army i Horde zla navijaju i ne prestaju. 50'Velež ponovo preuzima inicijativu. 46'Počelo je drugo poluvrijeme. HT Poluvrijeme u Zenici. Sarajevo i Velećž 0:0. Korektna utakmica. Bolja u prvom dijelu. Velež je imao veći posjed, ali Sarajevo bolje šanse. 42' Nova prilika za Sarajevo. Sa 20 metara od gola Mostaraca pucao je Kapić. Ostalo je 0:0. Brzo će poluvrijeme, Peljto bi mogao svirati nakon 60 sekundi poslije 45 minute. Velež Sarajevo gledaj 1 decembar 2023 Gledaj televiziju prije 14 minuta — prenos: Utakmica FK Velež - FK Sarajevo uživo 22. Nedostaje: gledaj gledaj [danas<<<] Sarajevo Velež Mostar uživo prijenos gledaj 12 < ... ". Navijači oba tima. Emotivno. 18:56 Igrali oba tima sa sudijama upravo izlaze na teren. Navijači ne štede grla. Čeka nas pravi ambijent koji nije vladao od prošle godine, kada su se Zmajevi borili za plasman na Mundijal i nesretni meč sa Finskom. 18:55 Navijači Sarajeva su tihi. Vjerovatnbo čekaju svojih 90 minuta kada počne utakmica. Od početka nas dijeli manje od 300 sekundi. Foto: Dž. K. ba: Finale Kupa BiH Sarajevo - Velež 18:52 Navijači Veleža su raspjevani. Na repertoaru je pjesma Novih fosila - "Za dobra stara vremena". "Kako je dobro vidjeti te opetStaviti ruke na tvoja ramenaKao nekad poljubi me nježnoZa ona dobra, dobraDobra stara vremena" 18:50 Prelijepi su uvjeti za igru. 38' Malo mirniji period igre. Peljto je u centru pažnje. Dodijelio je i četvrti žuti karton. Ovoga puta na klupi Veleža. Pršeš je dobacivao, a Peljto sve primijetio i urednio sakncionisao igrača Rođenih. 31' ŠTETAAAAAAA. Kakva je ovo bila prilika za Sarajevo - Suljić je pucao pored gola. Ovo se moralo bolje završiti. Velez Mostar - FK Sarajevo : Premier League - Nogomet. Gdje Velez Mostar - FK Sarajevo : Premier League - Nogomet. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu. Velez Mostar - FK Sarajevo. S. / Radiosarajevo. ba: Bakljada Hordi zla i prekid 66' OPASNNNNNOOOOOOO. Ahmetović je bio sam pred Jovičićem. Kada je trebao da izvede završni udarac, ostao je bez snage. Loše je pucao, a mogao je "potkopati" loptu i prebaciti istrčalog golmana Veleža. 61' Darko Lazić je dobio žuti karton. Još jedan igrač Sarajeva je u notesu sudije Peljte. Svima prijeti crveni karton. Posebno će biti nezgodno po tim s Koševa ako meč ode u produžetke. 60' Forza Velež, Forza Velež. Ori se sa zapadne i istočne tribine Bilinog polja. "Hiljade srca za tebe kuca, jer ti si Velež - šampion". Lijepo. Prelijepe poruke iz Zenice. Foto: A. ba: Nova bakljada Red Army 55' Slobodan udarac za Velež na 20 metara. Đokanović je dobio žuti karton. Pucao je Radovac. 16' OPASNNNNNOOOOO. Mujakić je bio sam pred golom Veleža, ali se Nihad nije najbolje snašao. Propala je najbolja prilika na utakmici. 15' Prva bakljada na Bilinom polju. Za nju su zaslužni navijači Veleža. Rođeni su sebi dali oduška - vjerujemo da je sve evidentirano u notesu delegata Radike Marića iz Bijeljine. Foto: A. FK Velež Mostar - rezultati uživo, raspored & statistike igrača FK Velež Mostar igra sljedeću utakmicu FK Sarajevo protiv tima 1. pro 2023. 17:00:00 UTC u sklopu natjecanja Premijer Liga. Kad utakmica započne, moći ćete ... Sarajevo - Velež u direktnom TV prijenosu 21. aug 2020. — FK Sarajevo FK Velež. Utakmica FK Sarajevo - FK Velež bit će u direktnom TV prijenosu. Povezano. Tužna objava FK Velež: Mostar će te voljeti! 1:1Varešanovič je promašio penal za Sarajevo. 1:0Suljić je siguran za Sarajevo. FT Kraj regularnih 90 minuta. Gledat ćemo penale. Nakon 90 minuta rezultat je 0:0. 90' Kao što smo i napisali - crveni karton. Isključen je Halid Šabanović. Igrač Sarajeva je dobio žuti karton, drugi i morat će ranije "pod tuš". 88'Žuti za Šećerovića. Nestvarno koliko prekida u drugom dijelu... FK Sarajevo VAŽNO OBAVJEŠTENJE I MOLBA: ZAJEDNO ZA SARAJEVO! Opširnije. Premijer Liga BiH. FK Velež. Subota 2 Dec 2023. 13:00. Stadion Rođeni Mostar. FK Sarajevo. slide 2 ... "Keli", pisalo je na transparentu, uz njegov lik. Impresivno. Foto: A. ba: Horde zla za Kelija 3' Velika šansa za Sarajevo! Kapić sa 13-14 metara šutira malo pored gola! Navijači su već na nogama. Pjesma se već čuje. 1'Počela je utakmica na Bilinom polju. Sa centra su krenuli prvi nogometaši Veleža. 18:57 U toku je himna Bosne i Hercegovine. Cijeli stadion zajedno pjeva "Jedna si i jedina... FK Velež Mostar - Utakmicu također možete pratiti uživo i... 11. feb 2017. — Utakmicu također možete pratiti uživo i na City Televizija BiH i online http://citytvmostar.radiostream321.com/ Direktan prenos: Utakmica FK Velež - FK Sarajevo uživo 22. nov 2019. — U jednom od derbija 17. kola nogometne Premijer lige BiH u subotu će se u Mostaru sastati Velež i Sarajevo. S obzirom da je to posljednja ... (potok<) Zrinjski Mostar AZ uživo prijenos gledaj 21 septemb Žrijebanje parova Mostar, HŠK Zrinjski Mostar, FK Zvijezda 09 Bijeljina, FK Željezničar Sarajevo. (LIVE HD###) Velež Mostar Željezničar Sarajevo uživo gledaj 3 ...