top of page

Tabletop Game Club

Public·38 members

Voluntari vs Petrolul 1 decembrie 2023 Sport TV

Petrolul Ploiesti vs FC Voluntari live score and live streaming on July 31st, 2023 at 15:30 UTC time at Stadionul Ilie Oana, Ploiesti for Football Romania ...

Nu s-a intervenit, iar Grozav a transformat penalty-ul. Adam Nemec, eliminat după două „galbene” în două minute Acest lucru le-a stârnit frustrarea jucătorilor lui Ciobotariu, frustrare care avea să fie "încununată" cu eliminarea lui Adam Nemec. Atacantul a văzut două cartonașe roșii în numai 2 minute. Prima dată a fost avertizat în minutul 73 după ce a protestat la arbitrul Sorin Costreie la jumătatea terenului. FC Voluntari - Petrolul 2-2. ”Lupii Galbeni” urcă pe loc de 24 apr. 2023 — FC Voluntari și Petrolul Ploiești se înfruntă astăzi, de la ora 20:30, în direct pe Digi Sport 1, în etapa a cincea din play-out-ul ... Nigerianul a intrat cu șoldul în Matricardi, care lăsase fundul în spate, și s-a aruncat pe gazon, rostogolindu-se de câteva ori. Sorin Costreie s-a păcălit de căderea nigerianului și a fluierat penalty. Decizia a fost aprobată și din camera VAR, de perechea Horia Mladinovici - Marius Badea. Costreie nu a fost chemat să revadă deși ilfovenii contestau vehement, cerând simulare și eliminare pentru Irobiso, pe bună dreptate, care mai primise deja un galben în minutul 14. Rezultate FC Voluntari v Petrolul, statistici H2H | Fotbal Urmărește rezultate FC Voluntari v Petrolul, statistici h2h, ultimele rezultate, știri și alte informații pe Flashscore. Voluntari vs Petrolul 52 Stats, Predictions & H2H Predictions & Head to Head stats for Voluntari vs. Petrolul 52 in the Liga I. Goals Scored, Goals Conceded, Clean Sheets, BTTS and more. ); Doua '881. 070 de spectatori au asistat la meci - număr oficial. Igor Armaş era unul dintre cei 4 integralişti din primele 34 de etape ale acestui sezon, dar a părăsit terenul astăzi în minutul 22. Astfel, după 35 de runde, au mai rămas cu toate minutele jucate doar Marian Aioani (Farul), Horaţiu Moldovan (Rapid) şi Andre Duarte (FCU). VIDEO cu fazele importanteAICI, cele mai importante statistici FC Voluntari - Petrolul Ploiești, echipe de start: FC VOLUNTARI (3-4-3): M. Faza a fost analizată la VAR, iar Costreie a fost chemat să revadă imaginile. După 4 minute, "centralul " a decis să acorde golul "lupilor galbeni", iar meciul s-a terminat astfel la egalitate. FINAL » FC Voluntari - Petrolul Ploiești 2-2 Au înscris: M. Lopes '35; Sigurjonsson '82 / Grozav '43 (pen. Ciobotariu l-a scos imediat de pe teren, dar Nemec a recidivat. Nervos în momentul înlocuirii, slovacul l-a împins pe arbitrul de rezervă Iulian Călin, iar Costreie i-a arătat al doilea cartonaș galben. Chiar și așa, Voluntari a reușit să dea lovitura în minutul 82, prin Sigurjonsson, cu un șut superb de la distanță. Gol decisiv după analiza VAR Minutul 88 a adus o nouă fază controversată. Doua a recuperat la 30 de metri de poartă a șutat puternic lângă bară, egalând pentru ploieșteni. Golul a fost anulat pentru ofsaid, după ce mai mulți jucători ai ploieștenilor se aflau în poziție afară din joc pe direcția șutului fotbalistului din Coasta de Fildeș. FC Voluntari vs Petrolul Ploiesti Head to Head The Soccer Teams FC Voluntari and Petrolul Ploiesti played 10 Games since 2015. Among them, FC Voluntari won 5 games (Total Goals 12, PPG 1.2), Petrolul ... FC Voluntari v Petrolul LIVE 1. 12. 2023 | Fotbal - FlashscoreUrmărește FC Voluntari v Petrolul 1. 2023 live, livescore, preview, ultimele rezultate FC Voluntari, știri, informații, statistici H2H FC Voluntari v Petrolul! Flashscore fotbal include scoruri fotbal și știri fotbal din peste 1000 de competiții din întreaga lume. FC Voluntari vs Petrolul Ploiesti predictions and stats acum 10 ore — FC Voluntari vs Petrolul Ploiesti football predictions and statistics for this match of Romania Divizia A on 01/12/2023.