top of page

Tabletop Game Club

Public·38 members

(šport>>) Košice Zemplín Michalovce prenos 01.12.2023

28. 10. 2023 — 11. 2023 — (zadarmo=)) Slovan Bratislava : Zemplín Michalovce živý prenos 1 novembra 2023 Voyo SK, Zajtra 14:50, Naživo - Niké liga - 4. kolo: ...

MFK Zemplín Michalovce Slovan Bratislava zápas naživo 25 nov Slovan Bratislava : Zemplín Michalovce prenos 1 1. 11. 2023 — Slovan Michalovce - HC Košice 06. 2019 | Šport na ZemplíneMFK ZEMPLÍN MICHALOVCE vs. FK ... novembra uskutočnila aj dohrávka 4. kola, keď Michalovce zavítali do Bratislavy. So Slovanom prehrali 5:1. Najvyťaženejším hráčom Michaloviec a aj najlepším strelcom v tíme je útočník Matúš Marcin (15 zápasov, 5 gólov). Forward Daniel Pavúk, záložník Stanislav Danko či guineiský obranca Franck Bahi odohrali 14 duelov. Najskúsenejší hráč tímu Igor Žofčák sa sústredí skôr už na manažérsku prácu, naposledy nastúpil v zápase (na 3 minúty) ešte 20. októbra. Sľubní legionári Yushi Shimamura a Roman Karasyuk zas nemajú v posledných dueloch plnú minutáž a Lukáš Jánošík odohral len 8 matchov. Od 9. kola je hlavným koučom Peter Struhár, ktorý nahradil Mareka Petruša. Zmena priniesla ovocie v podobe troch remíz v rade (v Ružomberku 0:0, doma so Žilinou 1:1 a v Zlatých Moravciach-Vrábloch 2:2). V tabuľke sú na desiatom mieste so 7 bodmi, bilancia je 2-1-12 a skóre 10:35; začiatkom septembra zvíťazili v Zlatých Moravciach-Vrábloch (1:0) a predtým práve v Michalovciach (0:2) Dôležitými oporami sú beci Martin Šindelář z Česka (15 zápasov), Lukáš Fabiš, Ján Mizerák či Ukrajinec Oleksandr Golikov (14 duelov). V rovnakom počte stretnutí nastúpili aj stredopoliar Michal Faško a útočník Landing Sagna zo Senegalu. sheets. start. name}} # {{ data. records. record[0]. shortName? 'Meno': 'Krajina'}} {{ data. teamLongName? 'Team/Krajina': ''}} {{ record. position}} {{ record. shortName}} {{ record. longName. split(' ')[0]}} {{ IOCCountryCodeNames[record. countryShortcut]}} {{ record. teamLongName}} Rozostavenie hráčov {{ data. FC Košice MFK Zemplín Michalovce zápas živý 1 pred 8 minútami — FC Košice MFK Zemplín Michalovce zápas živý 1 decembra 2023 pred 6 dňami — FC Košice | ÚvodNajbližší domáci zápas FC KOŠICE MFK Zemplín ... V Košiciach pred televíznymi kamerami 2023-11-28 13:35:41 · 16. kolo: FC Košice - MFK Zemplín Michalovce (piatok 1. december o 17.30 hod., priamy prenos · 17. kolo: MFK Zemplín Michalovce - MFK ... MFK Zemplín Michalovce - FC Košice: Online prenos - Športky 25. 8. 2023 — MICHALOVCE - Futbalisti FC Košice zvíťazili na ihrisku MFK Zemplín Michalovce 2:0 a v 5. kole Niké ligy si pripísali prvé víťazstvo v sezóne. Banská Bystrica : Zemplín Michalovce zápas naživo 11 11. 11. 2023 — Slovan Bratislava Zemplín Michalovce prenos 01. 2023 1. 2023 MICHALOVCE VÝSLEDKYNIKÉ LIGA KOŠICE Michalovce - DAC 0:0 1. kolo Košice ... Východniarske derby Niké ligy ovládli jednoznačne Košice 25. 8. 2023 — 20:01 Futbalisti FC Košice zvíťazili na ihrisku MFK Zemplín Michalovce 2:0 a v 5. Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:30 ... MFK Zemplín Michalovce - FC Košice: Online prenos z 5. kola Niké ligyZdroj: Športky MICHALOVCE - Futbalisti FC Košice zvíťazili na ihrisku MFK Zemplín Michalovce 2:0 a v 5. kole Niké ligy si pripísali prvé víťazstvo v sezóne. Viac o výsledku zápasu sa dočítate TU! {{ formatDate(data. event. startDate)}} o {{ data. startTime}}h |{{ data. competition. longName}} |{{ data. longName}} Komentuje: {{ data. commentary. author}} {{ data. FC Košice MFK Zemplín Michalovce živý 1 decembra 2023 pred 2 hodinami — Streda Živé vysílání Michalovce - Dun. Streda Živé vysielanie Michalovce FC KOŠICE U13 - MFK Zemplín Michalovce U13 5:0 / 4.9.2022 (1. FC Košice : MFK Zemplín Michalovce živý prenos 1 pred 12 minútami — FC Košice : MFK Zemplín Michalovce živý prenos 1 decembra 2023 Živý prenos. Najbližší ligový zápas. FC KOŠICE. vs. 01.12.2023; 17:30. MFK ... FC Košice MFK Zemplín Michalovce prenos 1 decembra pred 31 minútami — Košice : Zemplín Michalovce prenos 1 decembra 2023 pred 5 dň pred 39 minútami — pred 5 dňami — Slovan Bratislava Zemplín Michalovce prenos 1 ... Dun. Streda (( 🔴Ž𝐈𝐕Ý 𝐏𝐑𝐄𝐍𝐎𝐒 )) Nike liga futbal : Today, Streda Prijenos uživo Michalovce - Dun. Streda Suora lähetys Michalovce - Dun FC KOŠICE U13 - MFK Zemplín Michalovce U13 5:0 / 4.9.2022 (1. polčas). Marek ... MFK Zemplín Michalovce - FC Košice: Online prenos z 5. kola Fotografia 1/1. MICHALOVCE - Futbalisti FC Košice zvíťazili na ihrisku MFK Zemplín Michalovce 2:0 a v 5. kole Niké ligy si pripísali prvé víťazstvo v ... opponent1. longName}} {{ data. scoreboard. score1}} - {{ data. score2}} {{ data. results. score2}} {{ getStatusType(data. status. type)}} {{ getStatusPeriods(data. period)}} {{ data. actualTime? ' - ' + data. actualTime: ''}} ({{ data. periods}}) ( {{ period[getPeriodScoreKey(1)]}}: {{ period[getPeriodScoreKey(2)]}}, ) {{ data. opponent2. longName}}: {{ data. longName}} Stav série {{ data. seriesScore}} pre domácich (X zápas) {{ data. FC Košice – MFK Zemplín Michalovce Všetky Udalosti. FC Košice – MFK Zemplín Michalovce. 1 decembra | 17:30 - 19:30. « FC Košice – Spartak Trnava · Mikuláš v KFA ». Pridať do kalendára.