top of page

Tabletop Game Club

Public·45 members

[[POZERAŤ ONLINE<<]*] Košice Zemplín Michalovce prenos 1 decembra 2023

Tipos liga- Tabuľka ; Poradie. 4 ; Zápasy. 22 ; Výhry. 10 ; Góly naši. 33 ; Góly súper.

Železiarne Podbrezová : Spartak Trnava živý prenos 26 novemb pred 5 dňami — MŠK Žilina FC Košice zápas pred 12 hodinami — pred 13 hodinami — MFK Zemplin Michalovce - Dunajska... [PRÚD] Spartak Trnava : Košice zápas živý ... 1:1. Asistencie Joona Jääskeläinen a Marek Hovorka. 30:41Škorvánek predviedol ďalší skvelý zákrok, po prelete cez Glazkova zakončil Lamper. 30:25Slovák prudko prihrával Bretonovi, ten jeho puk nezachytil. 29:31Vhadzovať sa bude pred Škorvánkom, na zakázané uvoľnenie puk odpratal Mihalik. 28:19Olsson vykúzlil presný pas od modrej čiary pred bránku, svoju šancu nepremenil Havrila. 27:41Lamperov pokus na Škorvánkovu bránku neprešiel, puk skončil v rohu klziska. Zemplín Michalovce Trenčín živý prenos 4 novembra 2023 4. 11. 2023 — pred 3 dňami — pred 3 dňami — FK DAC : Zemplín Michalovce živý prenos 28 októbra 2023 pred 2 dňami — Tabuľka 1. ligy po 11. kole ; 1. Východniarske derby Niké ligy ovládli jednoznačne Košice 25. 8. 2023 — Futbalisti FC Košice zvíťazili na ihrisku MFK Zemplín Michalovce 2:0 a v 5. kole Niké ligy si pripísali prvé víťazstvo v sezóne. Aký je zápasový program FC Košice? ... prenos TV Dajto. 10. kolo - 07.10.2023 (sobota) 18:00: MFK Skalica - FC Košice Zemplín Michalovce. 17. kolo - 09.12.2023 (sobota) 15:00: ViOn Zlaté Moravce ... Banská Bystrica : Zemplín Michalovce zápas naživo 11 11. 11. 2023 — Slovan Bratislava Zemplín Michalovce prenos 01. 2023 1. 2023 MICHALOVCE VÝSLEDKYNIKÉ LIGA KOŠICE Michalovce - DAC 0:0 1. kolo Košice ... Zlaté Moravce : Podbrezová živý prenos 11 novembra 11. 11. 2023 — živý prenos prenos zo zápasu FK Železiarne Podbrezová - MFK Zemplín Zemplín Michalovce zápas ž | rockycotard-art Group 24. 11. 2022 ... 38:00Galamboš výborne prečítal rozohrávku Košičanov a vytlačil ich von z michalovského obranného pásma. 37:10Jääskeläinen mal nabité, napokon zvolil pas na Pollocka. Toho strelu chytil Škorvánek. 36:34Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce: Peter Bjalončík – 2 min., seknutie. 35:34Michalovčania sú zavretí vo vlastnom obrannom pásme, naviac budú hrať v oslabení. Čelia jednej šanci domácich za druhou, tú poslednú zahodil Leskinen. 34:14Breton hľadal pred odkrytou bránkou voľného Lampera, ten sa k puku nedostal včas. 23:11Z prvej pálil Pollock, činil sa Škorvánek. Košický tlak v presilovke sa stupňuje. 22:27Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce: Dávid Buc – 2 min., podrazenie. 22:01Hru prerušil michalovský icing. 21:26Vnik do útočného pásma a zakončenie predviedol Šedivý, hru prerušil zákrok Škorvánka. 20:01Začala sa druhá tretina. Druhá tretina sa začne najskôr o 18:50. Po prvej časti hry vedú Michalovce na ľade Košíc 1:0, o jediný presný zásah sa postaral Dávid Buc. 20:00Prvá tretina sa skončila. 19:55Bretonova strela bola tečovaná, puk skončil za michalovskou bránkou. Zemplín Michalovce Slovan sledovať zápas 25 novembra pred 5 dňami — Slovan Bratislava Zemplín Michalovce prenos 1 Grupo Etcead - MFK Michalovce - FK 17:30 Košice Spišská Nová Ves 5:1 23. 18:00 Trenčín ... 41:20Po prihrávke Pollocka mal dobrú šancu Fejes, cez brániaceho Mihalika ale nezakončil. 40:01Začala sa tretia tretina. Tretia tretina sa začne najskôr o 19:40. Po druhej časti hry je stav vyrovnaný, Košice hrajú s Michalovcami 1:1. Herne tretinu jasne ovládli domáci, rezultoval z toho presný zásah Villeho Leskinena. 40:00Druhá tretina sa skončila. 39:59Posledný strelecký pokus tretiny patril Rogoňovi, bránku ale netrafil. 38:40Ďalšiu šancu domácich zahodil Slovák. 38:34Obe mužstvá hrajú v plnom počte. Košice : FK DAC zápas živý 3 novembra 2023 23. 9. 2023 — Zemplín Michalovce (sobota 1. FC Kosice v Slovan Bratislava | ( ŽIVÝ PRENOS) Super FC Kosice v Slovan Bratislava | ( ŽIVÝ PRENOS) ... 33:58Škorvánek vyrazil bekhend Lampera, hostia sa ale do protiútoku nedostali. 33:45Od modrej čiary vystrelil Olsson, čistý priestrel zlikvidoval pozorný brankár hostí. 33:29Ďalšiu šancu mal Breton, Michalovce tentokrát podržal brankár Škorvánek. 32:53goalTím HC Košice skóroval! Navrátilec do zostavy VILLE LESKINEN ťažil z kľučiek Jääskeläinena, ktorého šikovne našiel z pravej strany Hovorka. Železiarne Podbrezová Spartak Trnava prenos 26.11.2023 pred 4 dňami — FC Košice Spartak Trnava prenos 12 novembra 2023 pred 6 hodinami — FC 2023 — Slovan Bratislava Zemplín Michalovce prenos 1 novembra 31. 74:45Hru prerušil ofsajd, vhadzovať sa bude v strednom pásme. 73:04Na Janusa sa vyrojila trojica Michalovčanov, obrana domácich prakticky nebola. Aj tak uspel. 72:53Vylúčenie v tíme HC Košice: Michal Chovan – 2 min., podrazenie. 72:30Štatistika striel na bránku je v tejto chvíli v pomere 46:16 v prospech domácich. Tipos extraliga: Michalovce zvíťazili v predĺžení a vyhrávajú 3:2 v sériiZ tohto stretnutia je to všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. Máme hotovo, nekonečný zápas je na konci. Michalovce vyhrali v Košiciach 2:1 po predĺžení. Dvojitom predĺžení. Hrdinom sa stal Patriks Zabusovs. Po piatom dueli semifinálovej série je stav 3:2 v prospech Michaloviec, ktoré sa doma predstavia v pondelok. 98:58goalTím HK Dukla Ingema Michalovce skóroval! Výbornú individuálnu akciu predviedol Pereskokov, jeho strelu neudržal Janus. 93:38Do šance sa dostal Zabusovs, puk po úspešnom zákroku zakryl Janus a hru prerušil. 92:51Dvakrát za sebou zakončil Rogoň, najskôr bol zablokovaný, následne ho vychytal Škorvánek. 91:45Breton zastúpil Janusa na ćiare a chytil gól, obrovskú šancu spálil Buc. 91:09Pereskokov vysunul do šance Zabusovsa, toho od strely odstavil Leskinen. 89:00Šedivý po pase Southorna neskóroval. 88:55Pereskokov sa zrútil k zemi, nečakane ho trafil puk. Puk dosledoval a dorazil do siete PATRIKS ZABUSOVS. 1:2. Asistencie Vadim Pereskokov a Ivan Glazkov. 96:52V bránke hostí neskončil ani prudký puk z hokejky Hovorku. 96:03Chovan poslal puk pred bránku z ľavého krídla, Škorvánek ho zaľahol a hru prerušil. 94:50Southorn pálil od modrej čiary, Škorvánek puk vyrazil. Došlo aj k dorážke Slováka, hra bola následne prerušená. Žilina živý prenos 7 o | RMSI 2023 Group 7. 10. 2023 — [živý prenos===] Zemplín Michalovce : Žilina živý prenos 7 októbra 2023 pred 6 dňami — Košice – Žilina [Niké liga] dnes LIVE: priamy prenos ... 27:20Galamboš vyzval na strelu z ľavej strany Vašaša, toho zneškodnil Janus. 27:00Košičania vstúpili do druhej tretiny naozaj aktívne, gól však zatiaľ nedali. 25:45Janus radšej hru prerušil, pred bránkou ho nepríjemne napádal Pavlovs. 25:16Okoličány sa rútil do prečíslenia s Bucom, strela sa napokon neudiala. 24:27Obe mužstvá hrajú v plnom počte. 24:12Ďalšiu prihrávku pred bránku zvolil Chovan, bol tam aj Bartánus. Hostí zachránil Škorvánek. 23:50Chovan namiesto strely posunul puk Pollockovi, ten netrafil bránku. 23:36Jääskeläinena zablokoval Glazkov. 44:44Prudkú strelu švihom vykúzlil Slovák, na ochrannú sieť puk zblokoval Osburn. 44:02Veľa priestoru na strelu mal Deyl, čakal však pridlho a napokon bol od puku odstavený. 43:37Chovanov puk najskôr nedorazil do bránky Jääskeläinen, Škorvánka následne zamestnala prudká rana z hokejky Leskinena. 42:27Do zakončenia sa predral Lamper, svoj priestor si ale ustrážil Škorvánek. 42:05Macejkov pokus od modrej čiary skončil až na ochrannej sieti. [[pozerať tv>>]] Zemplín Michalovce Slovan zápas naživo 25 n pred 5 dňami — hokejová liga · SHL · MS 20 Michalovce - Slovan Bratislava · MŠK Žilina - FC Košice · Dunajská Slovan Bratislava - Michalovce: ONLINE prenos ...